Hakkımızda

hakkımızda, hakkımızda yazısı,

Bir web projesi olan trafiksigortasikasko.com kullanıcılara sadece genel bilgiler sunmaktadır.

Araç – motosiklet sigortası, kasko, trafik sigortası ve benzeri konularda bilgiler sunmaktadır. Herhangi bir sigorta veya kasko işlemi yapılmamaktadır. TrafikSigortasiKasko.com bir sigorta acentası değildir, ziyaretçilerine sadece bilgilendirme amaçlı bilgiler sunan bir web portalıdır. Kasko veya sigorta ile alakalı sizden herhangi bir ücret talep etmez ve kasko, sigorta yapılmaz.

Sitemizde yer alan bilgi ve öneriler farklı kaynaklardan toparlanmış olup editöryal düzenlemelere yapılacak bilgilendirme amacı tarafınıza sunulmuştur. Profesyonel bir yardım almadan sadece web sitemizdeki yazıları okuyarak kasko ve sigorta işlemlerinizi yapmanızı tavsiye etmeyiz. Muhakkak bir acenta ile görüşmenizde fayda olduğunu belirtmekteyiz.

Trafiksigortasikasko.com web sitesinde bulunan yazılar bir profesyonel tavsiyesi değildir. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu ve kalıcı olduğunu teyit etmemekteyiz. Uygulama veya kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Websitesi içeriğindeki yazılardan dolayı oluşabilecek herhangi bir sorundan trafiksigortasikasko.com sorumlu tutulamaz.

Sitemiz hakkında bulunacağınız tüm şikayet, öneri, tanıtım yazısı ve reklam gibi konular var ise iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir